والفجر

اولین رسانه فرهنگی، سیاسی محله اندآن

والفجر

اولین رسانه فرهنگی، سیاسی محله اندآن

والفجر

مپـندار که تنها کربـلائیان را بدان بـلا آزموده اند ولاغیر
وسعت صحرای کربلا به اندازه همه تاریخ است،
ای دل تو چه می کنی ؟ می مانی یا می روی ؟
داد از آن اختـیار که تـرا از حسین (ع) جـدا کند.

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل
پیام های کوتاه
  • ۱ ارديبهشت ۹۲ , ۱۳:۳۷
    سلام
آخرین نظرات
پیوندها

code by: moisrex.r98.ir
وبلاگکد اوقات شرعیاوقات شرعی خمینی شهر

۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است

از ابتدای دولت یازدهم بارها از واژه کلید استفاده گردیده است و شخص رئیس جمهور علاقه بسیار زیادی برای باز گشایی قفل ها با این کلید به اصطلاح تدبیر و اعتدال خود دارد.

 اما باید گفت که هر کلیدی را قدرت باز کردن هر قفلی نیست و چه بسا که کلیدی را به اشتباه بر قفلی بیاندازیم و بشکند و دیگری را در باز کردن آن قفل به زحمتی دوچندان اندازیم.

ولی اگر کلید ما از روی "شاه کلید" به درستی تکثیر شده باشد می توان ادعا کرد که آن، کلیدی برای باز کردن قفل هاست.

۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۱:۲۴
آلبالا لیل والا

به گزارش خبرنگار والفجر، واحد تربیت بدنی پایگاه های بسیج حضرت رسول اکرم(ص) و پایگاه بسیج مالک اشتر، اولین دوره لیگ فوتسال نوجوانان را در محل برگزار می کنند. این بازی ها به پاسداشت شهدای دانشمند کشورمان، شهیدان علیمحمدی، شهریاری، رضایی نژاد و احمدی روشن از بیستم فروردین ماه، روز ملی فناوری هسته ای آغاز شده است.

در این جام که متولدین اسفند 73 به قبل حق حضور در بازی ها را دارند، 7 تیم شرکت کرده اند. تیم های امام خمینی(ره) و ناز از نوجوانان محله اندآن، تیم های مادر و ارشاد از محله خوزان، تیم ونوس از محله صحرا شیخ، تیم شهید ساداتیان از ورنوسفادران و تیم پاسارگاد از هرستان حضور دارند. این بازی ها که در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته در سالن ولایت ورزشگاه شهدای اندآن برگزار می شود تا 19 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. تیم قهرمان، تیمی است که بیشترین امتیاز را از مجموع بازیهای خود با دیگر تیم های شرکت کننده در این جام کسب کرده باشد.

چند نفر از بسیجیان محل، داوری بازی های این جام را به عهده دارند. پیراهن زرد رنگ منقش به شعار ضد استکباری مردم ایران و عاملان اصلی ترور دانشمندان بسیجی کشورمان، نکته ی جالبی است که حُسن انتخاب این دوستان را نشان می دهد. کمیته اجرایی این مسابقات نیز به سرپرستی ابوالفضل عمادی مسئولیت اجرایی این جام را بر عهده دارند.

واحد تربیت بدنی پایگاه بسیج رسول اکرم(ص)در طول چند ماه گذشته مسابقات ورزشی مختلفی برگزار کرده است که مسابقه دوی استقامت و فوتسال زیر 15 سال از جمله ی آنهاست.

به نظر می رسد از رسالت های مهم پایگاه های بسیج و مجموعه های ارزشی، ایجاد زمینه های مناسب برای سرگرمی، ورزش و نشاط نوجوانان و جوانان شهر است.

مجموعه والفجر ضمن تقدیر و تشکر، اقدامات اخیر بسیج را قدر می نهد و نهایت سپاسگذاری خود را از تلاش های بی وقفه این جهادگران عرصه جنگ نرم اعلام می دارد. ان شاءالله که مورد قبول درگاه باری تعالی قرار بگیرد.

تصاویر زیر گزارشی از بازی های برگزار شده در جمعه هفته گذشته است.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۸:۵۵
والفجری ها

به گزارش خبرنگار والفجر به نقل از ایرنا، سید ابراهیم موسوی فرزند شهید سید ابوالفضل موسوی در هفته جاری به عنوان سرپرست اداره ارشاد شهرستان خمینی شهر معرفی شد. وی که دانش آموخته رشته هنر است قبلا در اداره کل ارشاد استان اصفهان و اداره ارشاد نجف آباد مشغول خدمت بوده است.

موسوی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شهرستان خمینی شهر از جایگاه و ظرفیتهای فرهنگی و قابلیت های زیاد در حوزه فرهنگ و هنر برخوردار است و برای پیشبرد اهداف فرهنگی شهرستان باید تلاشی مضاعف و عزم جهادی داشت.

موسوی با اشاره به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سالهای اخیر حمایتهای خوبی برای توسعه حوزه فرهنگ و هنر شهرستان داشته است، گفت: امیدوارم در زمان مسئولیتم در شهرستان بتوانم در راستای اجرای شعار امسال و تقویت حوزه مدیریت فرهنگ همراه با عزم جهادی از ظرفیتهای موجود شهرستان با همکاری مسوولین شهرستان استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: مهمترین اولویت و برنامه سال جاری افزایش تعامل و حمایت از نخبگان فرهنگی و هنری و مراکز فرهنگی با توجه به ظرفیتهای حوزه فرهنگ و هنر شهرستان است.

سرپرست جدید اداره اشاد شهرستان خمینی شهر از همه هنرمندان، شعرا، مراکز فرهنگی و هنری و مسوولین و نخبگان فرهنگی و هنری شهر ستان برای شکوفا شدن هرچه بهتر ظرفیتهای فرهنگی درخواست حمایت و همکاری بیشتر کرد.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر حدود یک ماه بدون مدیر یا سرپرست بود.

مجموعه والفجر ضمن تبریک به سید ابراهیم موسوی و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان، آمادگی خود را برای کمک در راستای عمل به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری اعلام می دارد.

۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۱:۴۲
والفجری ها