والفجر

اولین رسانه فرهنگی، سیاسی محله اندآن

والفجر

اولین رسانه فرهنگی، سیاسی محله اندآن

والفجر

مپـندار که تنها کربـلائیان را بدان بـلا آزموده اند ولاغیر
وسعت صحرای کربلا به اندازه همه تاریخ است،
ای دل تو چه می کنی ؟ می مانی یا می روی ؟
داد از آن اختـیار که تـرا از حسین (ع) جـدا کند.

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل
پیام های کوتاه
  • ۱ ارديبهشت ۹۲ , ۱۳:۳۷
    سلام
آخرین نظرات
پیوندها

code by: moisrex.r98.ir
وبلاگکد اوقات شرعیاوقات شرعی خمینی شهر

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

به مناسبت شهادت شهید مدافع حرم تیپ فاطمیون "شهید سردار امیری" و با توجه به برگزاری مجلس یادبود این شهید عزیز از طرف مسجد جامع حضرت امام خمینی اندان و پایگاه بسیج حضرت رسول اکرم(ص)، روحانیت مسجد به همراه تعدادی از نمازگزاران و هیئت امناء مسجد و همچنین فرماندهی پایگاه بسیج و اعضاء شورا به همراه تعدادی از خانواده های محترم ایشان در تاریخ 95/09/23 از ساعت 19 الی 21 در منزل شهید امیری واقع در خیابان شهدای لمجیر حضور یافته.
در ابتدای این برنامه آیاتی از کلام الله مجید توسط حجت الاسلام شیخ یحیی اصغری قرائت و بعد از آن پدر شهید و همچنین برادر کوچک شهید که در سوریه همرزم ایشان بوده است به بیان خاطرات و خصوصیات اخلاقی این شهید بزرگوار پرداخته.
در ادامه این برنامه حجت الاسلام اصغری در خصوص مقام شهید و همچنین شهدای مظلوم مدافع حرم افغان ایراد سخن فرموده و بعد از آن نیز هدایایی از طرف مسجد و پایگاه و به دست روحانیت معظم خدمت پدر شهید،همسر شهید و دو فرزند خردسال ایشان تقدیم گردید.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آذر ۹۵ ، ۰۸:۳۳

در زمانه ای که در مجاورت شهر ما عده ای نابخردانه برای تدفین و خاسکپاری شهدای مدافع حرم اقدام کرده اند، در گوشه ای دیگر از این شهر، مردم ولایت مدار و حسینی محله اندآن مجلس بزرگداشت با شکوهی در مقام تقدیر از شهدای مدافعان حرم تیپ فاطمیون برگزار و با حضور قشر های مختلف از مردم در این برنامه تجدید میثاق با مکتب اهل بیت را به جای آوردند.

این برنامه همزمان با شام شهادت حضرت امام رضا(ع)(95/09/09) به همت کانون فرهنگی مسجد جامع حضرت امام خمینی (ره) و پایگاه بسیج حضرت رسول اکرم (ص) و همزمان با تشییع و خاسکپاری شهید " سردار امیری" ( گلزار شهدای امام زاده سید محمد) و همچنین شهید "داد الله امیری"( ساکن محله اندان که به درخواست خانواده شهید در تهران خاکسپاری گردید) برگزار گردید.

در ابتدای این برنامه آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری محترم آقای علی کاظمی تلاوت و سپس پخش کلیپ زیبایی از دیدار رهبری با خانواده شهدای مدافع حرم افغان پخش گردید.

سخنران این برنامه استاد باقری هم به تشریح وضعیت فعلی سوریه و حمایت ها و دشمنی های منطقه ای آنرا بیان نموده و بعد از آن از فرزندان شهید سردار امیری تجلیل و در ادامه یکی از برداران افغان جناب آقای روحانی ایراد سخن داشته و مداحی زیبای آقای وحید طاهری به عنوان حسن ختام این برنامه قرار گرفت.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آذر ۹۵ ، ۰۷:۳۰
آلبالا لیل والا